Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2007-08-22

Medus, šeimos poilsis ir miegas

Publikuota: Kasdienybe

Kaip žinia, rugpjūčio 18-oji jau tapo nauju gyvenimo atskaitos tašku. Šventė, atrodo, praėjo puikiai. Galėčiau sau su Aušryte duoti 9 balus iš 10-ies. Iki tobulumo pritrūko tik truputį silpnesnio vėjo oro balionui. Matyt, vėjui užsakyti skyrėme truputį per mažai pastangų, ryšiams su aukščiau gyvenančiais užmegzti :)

Medaus darbams galimybes suteikia Kreta, tarp Hersonissos ir Malia miestelių įsikūręs viešbutis „Arminda“. Šilumos Kretoje akivaizdžiai netrūksta – gyvenimas palengvėja tik vakare, kai saulė nusileidžia ir galime sau leisti pasivaikščioti ne tokiu karštu paplūdimiu… dabar baseinas, jūra ir gultai jau išbandyti, telieka ruoštis klasikinei kelionei į Santorini ir Kretos salos raižymui išsinuomotu automobiliu, ieškant laukinių paplūdimių, Knoso rūmų, vietinės Venecijos ar ilgiausio Europoje tarpeklio!

Ο šiaip medaus kopinėjimas atima daug jėgų, todėl labai svarbu daug ir ilgai miegoti, ilsėtis ir niekur neskubėti (juk čia Pietūs!!!)… o bet tačiau atostogas žyyyymiai pagerina ir tai, kad šalia ramiai pamiegoti neleidžia ir nuostabiausia mano vienintelė ir auksinė žmonelė ;)

P.S. per kelionę jau beveik „įkandau“ ir graikų kalbos kringelius – ςερττοσδξφηωβσδκφξγησδκ ir t.t. ;)


Atgal į: Medus, šeimos poilsis ir miegas