Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2007-10-03

Dizaino genijus arba Artėja blogo perkraustymas

Publikuota: Kasdienybe

Prieš rašant šį įrašą statistika rodė:

  • įrašų: 355;
  • komentarų: 1286.

Kaip visą šiame blogas.lt susikaupusį turtą perkelti į Wordpress'ą? Metodas, kurį siūlo pawka, netinka, nes pas mane įrašų žiauriai daug, todėl visas aprašytas modelis stringa ir negeneruoja vientisos rinkmenos, kurią paskui būtų galima perduoti „Wordpress“ įkelties mechanizmams…

O dizaino genijus valdo pasislėpusius www.jide.fr. Būtent jų sukurtą „Freshy“ temą po ilgų paieškų pasirinkau kaip pagrindą tolesniam derinimui savo poreikiams. Jeigu būčiau gnyda, tai pridėčiau, jog idelios ieškotos temos taip ir neradau – man reikėjo „Hemingway“ išdėstymo stiliaus, kur į stulpelius turėjo būti dedami dviejų kategorijų įrašai – pirmajame būtų įrašai lietuvių kalba, antrajame angliški. Kažkokių galimybių tą įgyvendinti aprašymą radau programuotojų forume, tačiau tiek laiko (t.y. išmokti PHP programavimą) neturiu laiko. Todėl dabar teks viską maišyti į viena..

Nauji seni namai – www.ulevičius.lt (arba www.xn--uleviius-obb.lt)


Atgal į: Dizaino genijus arba Artėja blogo perkraustymas