Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2007-11-20

Kaip Žilvinas Marcinkevičius pakėlė į Trigalvį slibiną pirštinę sviestą

Publikuota: Politika

Būčiau Bronius iš Užpelių kaimo, tai suprasčiau paprastai: „Darius parodė Žilvinui špygą. Žilvinas pasitarė su chebra ir pasiūlė Dariui su chebra užeiti už kampo bytas pamankštint“.

(žymeklį pastumkite į poziciją ~37:40 ir skirkite 3-5 min ARBA visą laidą galite atsisiųsti iš LRT archyvo, ~144 Mb)


Foniniai judesiai:

  • „NDX Energijos“ grasinimas neparsiduoti maskoliams, po kurio Gediminas Kirkilas gali girtis nebijąs vp-dešimtukininkų;
  • tarsi specialiai laike suderintas vėliau svarbų kozirį derybų metui užmaskuojantis ėjimas – Valstybės kontrolės išvadų pristatymas ir demonstratyvus Kirkilo komandos atsitraukimas;
  • o visą tą vainikuoja jau minėtas demonstratyvus dviejų oligarchų spjaudymasis (beje, dabar gali būti įdomi galimybė pamatyti, kas turi gilesnes kišenes žiniasklaidos reklamos plotams ir sekundėms).

Tragikomiškiausia, jeigu visas šitas šaršalas skirtas praėjusios savaitės klaidoms užtušuoti ir suplanuotas bei bus panaudotas kaip raudonas kilimas Gedimino Kirkilo verslo-lyderių-taikdario ar gabaus-valstybininko-derybininko įvaizdžio pamatų paklojimui.


Atgal į: Kaip Žilvinas Marcinkevičius pakėlė į Trigalvį slibiną pirštinę sviestą