Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2007-11-22

Skaidrus „Lietuvos rytas“. Netikite?

Publikuota: Politika

Kol žiniasklaidos prūdas drumstas, negali pasakyti, kuri žuvis – lydeka, kuri – karosas, o kuri – kilbukas. Pastaraisiais metais žiniasklaidos šališkumas ir konkrečių pusių atviras palaikymas šitą lietuviškos kūdros vandenį visiškai išvalė nuo priemaišų. Dabar visiškai aišku, kurios žiniasklaidos priemonės prekiauja savo palankumu ir kam parduoda objektyvumo principus.

Vakarykštis „Lietuvos ryto“ straipsnis „MG Baltic“ vadovas remiamas prie sienos“ išvalė ir paskutinius šios žiniasklaidos grupės valdomos kūdros dalies neskaidrumus. Todėl dabar, kai jums skambins LR žurnalistas ar žurnalistė, esate laisvi pirmiau pareikalauti atskleisti informaciją, kurios interesų grupės užsakymu klausiama Jūsų nuomonės. Ir dabar visi LR kritikuojami politikai, verslininkai, nevyriausybininkai turi neatremiamą argumentą – „ar mes galime pasitikėti „Lietuvos ryto“ grupės skelbiama informacija? Juk tai atvirai interesų grupes ir jų poziciją (o ne viešąjį interesą) atstovaujanti žiniasklaida“.

Ir džiugu (nes kūdra skaidrėja), ir gaila (nes išnyko dar vienas rimtas diskusijų dalyvis) …


Atgal į: Skaidrus „Lietuvos rytas“. Netikite?