Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2007-12-06

Lietuva vs. Estija: ką turime geriausio?

Publikuota: Politika

Vakar URM’as užsienio diplomatams pristatė Lietuvos kulinarinį paveldą. Anot Petro Vaitiekūno, kulinarinis Lietuvos paveldas – tai puikiai mūsų kraštą reprezentuojanti sritis.

Negaliu nesutikti, tik kažkodėl iš karto iškyla ŽŪM ir kunigaikštienės Prunskų duktės vaizdeliai, neturintys nieko bendra su efektyvumu ir rimta tarptautinėje rinkoje konkuruoti galinčia pramonės šaka…

 
  Kaip teisingai pastebi dienosdiena, tuo metu estai dėmesį skiria savo atstovybės „Second Life“ pasaulyje populiarinimui. Kuri iniciatyva duos didesnę naudą valstybei, beveik neabejoju. Kas juokingiausia, jog realūs abiejų iniciatyvų kaštai, manau, labai palyginami.

Ar negeriau būtų URM’ui daugiau dėmesio skirti lietuviškų mobiliųjų telefonų gamintojų ar biotechnologų populiarinimui? Ar URM’as, LEPA ir kitos panašios organizacijos gali pasigirti bent keliais normaliai renginiais aukštų technologijų pramonei?


Atgal į: Lietuva vs. Estija: ką turime geriausio?