BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Ir krepšininkai turi mąstyti

Aišku, visi džiaugiamės „Lietuvos ryto“ pergale prieš FMG, bet nuo pratęsimo ir dar 5 min nežinios išgelbėjo tik serbas, nesusiprotėjęs ir metęs paskutinį tritaškį metimą.. taip ir baigėm 69:72, be pratęsimo :D

Rodyk draugams

Komentarai (6)

Anonymous2007-03-20 21:53

Ar tu durnas ar siaip nezinai kaip viskas vyksta?

Anonymous2007-03-20 22:58

Siaip pratesimas butu buves tik tuo atveju jei skirtumas butu septyni taskai. Jeigu butu buvusios lygiosios - butu tuoks uzfiksuotas rezultatas ir baigtas kriukis.

Ir siaip ne visi dziaugiai…

DievuZiniasklaida2007-03-20 23:24

Kodėl 7 taškai? Gal su Uniks sumaišyta, pratęsimas būtų buvęs, jei būtume pralaiminėję -11 taškų.

O jeigu serbas nebūtų pataikęs to tritaškio, rungtynės taip ir būtų pasibaigusios - lygiosiomis. Net ir krepšinyje tas įmanoma, kai skaičiuojamas dviejų rungtynių rezultatas :]

Anonymous2007-03-20 23:29

Sorry… su Uniksu tikrai sumaisiau. Kazkaip aktualesnes rungtynes buvo :))

Anonymous2007-03-21 20:31

tai aisku durns, negi nesimato?

liutauras2007-03-23 08:57

kolegos, ar galit nurodyt nuostatų punktą, pagal kurį būtų nepratęsiamos antrosios rungtynės?