BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Lietuvos valstybės vizija - biurokratžmogių sapnai

Kartais atrandu biurokratžmogių stalčiuose įdomių sapnų. Pora iš jų – Lietuvos valstybės vizija ir Valstybės ilgalaikė raidos strategija.

Ar žinote, jog ilgalaikiai Lietuvos raidos prioritetai yra:

  • žinių visuomenė;
  • saugi visuomenė;
  • konkurencinga ekonomika.

Dar kitas dalykas – kas už mus, t.y. visus piliečius, nusprendė, jog Lietuva siekia Europos Sąjungos socialinio ekonominio modelio? Kuri politinė partija tai deklaravo savo rinkimų programoje? Kur apie tai buvo diskusija?

Rodyk draugams

Komentarai (3)

kostia2007-10-30 12:55

nebūkite naivus, Liutaurai, Lietuvoje niekas piliečių neatsiklausinėja, tokia yra politikų liaudies tradicija, atėjusi dar iš ATR laikų.
Už tautą pasisako patys lygiausieji, na dar ie biurokratai,kurių ( gal klystu) yra TRIGUBAI daugiau nei visos biurokraijos ir part. nomenklatūros soveitmečiu kartu sudėjus.
Va taip męs ir lygiuojamės į Evropą. Va taip ir didinam nacionalinį Produktą.

Kestas G.2007-10-30 16:26

grazhi vizija. labai shauni vizija. Ir ilgoje perspektyvoje visai logishka net ir be referendumo - o gal tu manai, kad tame blyne reiketu rashyti "valstybe, kurioje blogai (><"geroves valstybe"), kurioje didelis nedarbo lygis ir pigi darbo jega, daug skurstanchiu sheimu, silpnos socialines garantijos ir t.t." O btw, shiaip kas yra "STIPRIOS socialines garantijos" ir "socialines sanglaudos lygis" (chia tipo su bomzhais glaustytis reikes)?

kaip ten bebutu, vizija lieka vizija, o "the devil is the details" (skaityti "biudzete")

stb2007-10-31 08:03

kaip paprasta visas bedas uzkarti ant "buvusiu laiku"…
taigi turite majonezo su zireneliais ir shprotu pakankamai jau dabar…tai ko truksta?:))

Rašyti komentarą

Tavo komentaras