BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Pirmas kartas… skristi oro balionu

Antradienį kartu su pora kolegų iš Lenkijos ir vienu japonu įlipome į oro baliono krepšį ir pakilome į Maišiagalos apylinkių padangę. Valanda skrydžio, vakarėjančių apylinkių vaizdai, kapinės ir kūdros po kojomis, kaimiečių karvės, bulvių laukas ir naujas potyris – visa tai įrašyta į atmintį, bus apie ką pasakoti anūkams :)

Būdamas kritiškos sielos žmogumi pateiksiu ir kitokią versiją – skrydžiai oro balionais yra labai priklausomi nuo oro sąlygų, todėl norėdami skristi virš miesto turite užmiršti griežtas laiko ribas (ir gyventi meteorologų pranešimų žinių ritmu). Ribotos paties skrydžio techninės charakteristikos – aukštyn/žemyn – reiškia, kad permainingu oru nuskrisite kažkur… Jeigu krepšys standartinio dydžio, tai keturiems keleiviams truputį jau ankštoka.

   

Ačiū pilotui Eugenijui už saugų skrydį ir gražius įspūdžius!

Rodyk draugams

Komentarai (3)

tetasigita2007-05-24 23:07

man irgi teko skristi :),

bet kur kokia nors nuotraukėlė?

Kestas G.2007-05-25 10:56

o tu pabandyk windsurfingu uzhsiimti - ten ne tik nuo vejo krypties priklauso, bet ir nuo stiprumo (per mazhas vejas - ner kaifo) :)

pagal kiaulystes desni vejuotos dienos neretai ishpuola darbo metu (ir dar kai turi suderines susitikimus su klientais), prognozes tikrinamos po 3 kartus per para - 0800, 1400, 2000, priesh audringas dienas dazhniau :)

liutauras2007-06-08 18:51

tetasigita, vėlesnis įrašas jau atsakė :)

Kęstai G., banglentės yra smaguma - deja, kol kas neturiu tiek $, nebent prie ko prisigretinant ar nuomojant. įdomiausia buvo, kai pajutau, kad sugebu plaukti prieš vėją :)

Rašyti komentarą

Tavo komentaras