BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Praha, belaukianti Šakyros

Šiek tiek keista, kai į svetimą miestą atvažiuoji penktadienį iš ryto, kai aštuntą ryte kerti Lenkijos-Čekijos sieną ir kokio kilometro aukštyje braidai po sniegą. O Prahoje tuo metu – pavasaris :)

Ir nors po pusiau snaustos nakties norisi tik ramybės, dvi kartu važiuojančios neramios dūšios jau traukia ieškoti pirkinių. Kas kam :)

Tad kol kas – ramus miegas senamiesčio naujamiestyje, truputį smagumų vakare ir rytoj Shakira!

P.S. su GPS sujungtas elektroninis žemėlapis – naujausias kelionės atradimas ir žaislas :)

Rodyk draugams

Komentarai (4)

Karolis2007-03-02 16:43

Atleisk už komentarą, bet neatrodai panašus į Šakiros faną :)

liutauras2007-03-02 21:06

esu kokybiško šou fanas :) o į visą pop muziką turiu savotišką požiūrį ;)

Aphex2007-03-04 18:51

Papasakok plačiau kokį technologinį sprendimą naudoji GPS ir žemėlapio sujungimui?

Ačiū

liutauras2007-03-05 02:41

Kiek atmintis leidžia, berods buvo TomTom Navigator 5.2.1 ar pan. versija (http://www.tomtom.com/products/product.php?ID=229&Category=2&Lid=1), tik ne hp, o Asus delninis kompiuteris, kuris prie GPS imtuvo jungėsi per Bluetooth'o portą, kuriam buvo skirtas COM5.

Tiesa, praktika parodė, kad Lenkijos žemėlapiai jau senstelėję - 1-2 metų naujumo kelių sistema dar neturėjo, tačiau orientavimasis miestuose (pavyzdžiui, važiuojant per Varšuvą) žymiai palengvėja. Bendras sprendimas - miestams naudotis TomTom, o užmiestyje - kelio ženklinimu (jeigu normaliai sutvarkytas).

Dar tokia asmeninė nuomonė - TomTom'ui trūksta tobulesnio AI (reaguojant į važiavimo manierą - atitinkamai koreguotis pagal GPS duomenis). Alternatyvių maršrutų nagrinėjimas mieste galėtų dirbti nuolatiniu režimu.

Šiaip, aišku, esminis patobulinimas būtų sistemos sąsaja su automobilio kompiuteriu (jei tai įmanoma) - tada atsirastų žiauriai daug naujų galimybių

Rašyti komentarą

Tavo komentaras